top of page

Şirketimizin Hikayesi

 AGB ; Web tasarımı, web yazılım, e-ticaret, mobil uygulamalar, web hosting, domain tescil, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya yönetimi ve internet reklamcılığı başlıklarında 2003 yılından beri uzman kadrosu ile hizmet veren bir bilişim firmasıdır.

MİSYONUMUZ

Ulaşım Şeklimizi ve Hizmetimiz Dönüştürmek

Web hizmetlerini en yüksek kalitede sunabilmek için teknolojik alt yapısını ve eğitimli personelini devamlı geliştirerek çalışmalarına devam eden firmamız; Müşteri odaklı olan tüm çalışmalarında sorunsuz iş teslimatı ve teslim sonrası destek hizmetleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Bireysel ve kurumsal web çalışmalarının yanı sıra ulusal bazda bir çok yazılım ve tasarım projelerine imza atan firmamız yeni fikir ve projeleri hayata geçirmek için sizleri beklemektedir.

Erkek Manken

Yolculuğumuz

2013

AGB Google Partneri ve Wix Ortaklığı ile kuruldu

Hizmet alanımızda, ilerleyen teknolojiyle birlikte bu hizmeti sürekli iyileştirmek ve müşterilerimizin istediği sürede destek, bakım ve eğitim hizmetini vermek.

2015

AGB Software  ile Güçlendi

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine, profesyonel bir ekip çalışmasına dayalı kaliteli ve zamanında teslim garantisini veren bir hizmet sunmak.

Ofiste Gece Vardiyası

Şirketler Grubu

Çözüm Ortaklarımız

small-logo(2).png
albahyperthermia_logo.png
687b99_495577bdfa034e248fc8bacde1fa8a71_mv2.png
bottom of page