top of page

PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

CLEVER
REAL
BUSINESS
WORLD
ULTIMATE
Ekran Resmi 2023-08-23 14.11.11.png
Ekran Resmi 2023-08-23 13.59.24.png
Ekran Resmi 2023-08-23 14.01.13.png
Ekran Resmi 2023-08-23 14.05.47.png
Ekran Resmi 2023-08-23 14.07.33.png
Ekran Resmi 2023-08-23 14.09.27.png

RESPONSİVE ARAYÜZ TASARIMI VE UYGULAMA

Tasarım sitenin kimliğidir, unutulmamak için özgün olun!

Tamamen sanal mağazanıza özel yapılmış bir tasarım ile benzer sitelerden farklılaşabilir, satış yapılan ürün kategorisine göre, siteden alışveriş yapan müşterinin alışkanlıklarına göre en uygun tasarımla müşterilerinize hizmet verebilirsiniz.

Responsive tasarımlar ile, müşterinin hem masaüstü erişiminde hem de akıllı telefon ve tabletlerden erişimlerinde sayfa şekillenerek uygun formatta görünmektedir.

Ana sayfa, ürünlerin göründüğü kategori sayfası, ürün detayının açıldığı sayfa ve diğer tüm sayfalarda sitenin üst kısmı ve alt kısmı size özel olarak tasarlanmakta, sizin onayınız sonrası e-ticaret sitenize uygulanmaktadır.

Onlarca popüler markanın tasarımları T-Soft creative ekibi tarafından tasarlanmakta ve kullanılmaktadır.

kisisel_2.png
Alışveriş çantası

ERP ENTEGRASYONU

Muhasebe programları ile tam entegrasyon, sanal mağaza için can suyudur!

Bir e-ticaret projesinin günlük alınan sipariş sayısı 30 üzerinde ise, stok takibinden, faturalamaya, muhasebe işlemlerinden, iş takibine kadar bir çok konuda işleri manuel yürütmek iş yükünü çok artırmakta, hata potansiyelini artırmakta ve projenin sürdürülebilirliğini tehlikeye atmaktadır.

Ticari yazılım entegrasyonları ile, ticari yazılım üzerinde açılan ürünler sanal mağazaya otomatik aktarılmakta, ürün stok ve fiyat bilgisi otomatik güncellenmekte, oluşan siparişlerin ticari yazılıma aktarılması, üyelerin cari kart olarak açılması ve tahsilatların aktarılması sağlanmaktadır.

Tüm başarılı projelerin ortak özelliği otomasyonu sağlamış olmalarıdır. Başarısız olan ve kapanmak zorunda olan projeler içinde otomasyon sağlanmamış olması en büyük eksiklik olarak göze çarpmaktadır. Sistemli çalışmayan projelerde personel değişimleri çok fazla olmakta, operasyonel süreçler çalışanları çok yormaktadır.

Ekran Resmi 2023-08-23 15.07.39.png

ÇOKLU DİL ÇÖZÜMÜ

İç pazarda acımasız rekabet etmek mi? Ne gerek var ki. Tutmayın kendinizi, AGB arkanızda!

Lojistik şirketleri nereye ulaşıyorsa, siz de oralara kadar satış yapabilirsiniz. Türkiye'nin eİhracat öncüsü T-Soft, yazılımsal gereksinimlerden, global lojistik entegrasyonlara, global ödeme entegrasyonlarından, bilgilendirici etkinliklere kadar aktif olarak hizmet vermektedir.

2023 hedefleri doğrultusunda 500 milyar USD ihracat hedefinin en önemli aktörlerinden birisi T-Soft alt yapısı ile hizmet veren projeler olacaktır.

Siz de bu güç birliğine katılın, Türk ürünlerini dünyaya satın, biz alt yapımızla övünelim, siz sağladığınız döviz girdisi ile.

 

Bu mücadele, sadece para kazanmak mücadelesi değildir. Bir milletin özgürlük mücadelesidir. Ertelemeyin, ilgisiz kalmayın, durmayın, biz her zaman yanınızdayız!

Ukraynaca öğrenmek
bottom of page