top of page

Konforuna Düşkünlere Comfort

Tüm Dünyanın
Deniz Aracına Bakışını Değiştiriyoruz

Seajoy Scooter, dalgalı deniz yüzeylerinde bile güvenlikle gezinti sörf ve paten deneyimini geliştirebilen kompakt, hafif ve ergonomik konseptli bir su yolculuğudur.  Seajoy Scooter su üzerinde gezinti, kürek çekmenize gerek kalmadan hızlı hareket ettirebilen kompakt Elektrikli motora sahiptir. Sadece bu değil, hafif kompozit polyester malzemelerden yapılmış olmasıdır. Seajoy Scooter çok kullanıcı dostudur ve taşıması kolaydır. Kompakt şekli ve boyutu nedeniyle, Seajoy Scooter ı denizde dengelemek zor olabilir; ancak dengeleyici kanatçıklar, sürücünün dengesini hızlı bir şekilde bulmasını mümkün kılar. Sürücünün Seajoy Scooter devirmesi durumunda yaralanma olasılığını ortadan kaldırmak için özel köşeler dizayn edilmiştir.

8.png

SEAJOY ECO

Seajoy Scooter çok kullanıcı dostudur ve taşıması kolaydır. Kompakt şekli ve boyutu nedeniyle, Seajoy Scooter ı denizde dengelemek zor olabilir; ancak dengeleyici kanatçıklar, sürücünün dengesini hızlı bir şekilde bulmasını mümkün kılar. Sürücünün Seajoy Scooter devirmesi durumunda yaralanma olasılığını ortadan kaldırmak için özel köşeler dizayn edilmiştir.

WhatsApp Image 2023-02-22 at 15.23_edited.png
23.png

SEAJOY CARGO

Seajoy Cargo ile  Artık Aracınız kumandalı denizde paketleriniz taşımakta size yardımcı oluyor. Kumandası ve kamerası  sayesinde size sürüş kolaylığı sağlıyor.Teslimatlarınızı kıyıdan kolaylıkla takibini yapıp kamerası ile ürünü takip edebilirsiniz.Şarj süresi ve kullanım 2 saattir. Uzaktan Kumandası 500 metre alan için size kolaylık sağlamaktadır.

zyro-image (4).png

SUJETTY

Hızlı Şarj 3.5 Saat

150 Kg Taşıma Kapasitesi

1000W 3 HP Motor Gücü

1276 Wh Batarya 2-4 Saat Sürüş Keyfi

Fiberglass

Tik Taban

6 Knot Hız
Paslanmaz Kromlar

Düşme Anında Stop Bilekliği

Dijital gösterge ve Gaz kolu

Paslanma Krom

NEDEN SEAJOY ALMALIYIM

  • Türkiye'de üretildiği ve Satış sonrası hizmeti kolay olduğu için.

  • %100 Elektrikli olduğu için.

  • Deniz canlıları ve doğaya zarar vermediği için.

  • Çocuklarınızı ve sizleri güvende ve dengede tuttuğu için.

  • Kolay taşınabilir ve hafif olduğu için.

  • Yakıt ve bakım gerektirmediği için.

  • Keyifli ve rahat bir şekilde eğlenmek için.

Mutluluğunuz için

bottom of page